Witamy na oficjalnej stronie Danflor Team

CITY TRAIL NAD RUSAŁKĄ ZA NAMI...

W sobotę odbył się ostatni bieg nad Rusałką. Pomimo, że trasa była bardzo błotnista, naszych pięciu zawodników spisało się najlepiej, jak potrafili. A oto rezultaty uzyskane podczas ostatniego biegu, w którym udział wzięło ponad 1000 biegaczy.
Grzegorz Michalak mc 13 OPEN, czas 17:04 - życiówka
Sebastian Bereszyński mc 25 OPEN, czas 17:37
Rafał Grabski mc 38 OPEN, czas18:16
Marek Mocek mc 85 OPEN, czas 19:31
Weronika Bereszyńska mc 658 OPEN, czas 27:15 - życiówka
Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Nadszedł również czas, aby podsumować zmagania naszych zawodników w całym cyklu City Trail. We wszystkich biegach startowało łącznie 774 kobiet i 1196 mężczyzn, a sklasyfikowane zostały 404 biegaczki i 668 biegaczy oraz 56 drużyn.
Szczególne gratulacje należą się Patrycji Talar, która zdeklasowała swoje rywalki i zwyciężyła w kategorii kobiet.
Zawodnicy Danflor Teamu w klasyfikacji generalnej uplasowali się na następujących pozycjach:

Mateusz Fitt mc 676

Warto podkreślić, że nasza drużyna w składzie: Patrycja Talar, Grzegorz Michalak, Sebastian Bereszyński i Rafał Grabski, otarła się o podium i zajęła 4 miejsce. Zabrakło niewiele, ale wierzymy, że następnym razem podium będzie nasze.

Wszystkim serdecznie gratulujemy, cieszymy się ze świetnych wyników i życzymy powodzenia w nadchodzącym sezonie startowym. Już jutro odbędzie się Dziesiątka Maniacka, podczas której nadarzy okazja do pokonania kolejnych rekordów życiowych!