Witamy na oficjalnej stronie Danflor Team

CITY TRAIL PODSUMOWANIE CYKLU

06.03.2016 r.

 

"6" MIEJSCE NASZEGO TEAMU W CAŁYM CYKLU CITY TRAIL W POZNANIU!


Pora na trochę statystyk. Cały cykl CITY TRAIL W POZNANIU trwał od października do marca i składał się z 6 biegów dookoła Rusałki. Biegi miały długość 5 km po terenie leśnym z dwoma wymagającymi podbiegami. W całym cyklu wzięło udział 1306 zawodników w tym 80 zespołów.

Nasz Team drużynowo reprezentowało 4 biegaczy, którzy swoje indywidualne bardzo dobre wyniki przekuli w świetne 6 miejsce w kategorii drużynowej!Przypomnę, że startowało 80 bardzo dobrze obsadzonych zespołów... tym większe brawa dla naszych chłopaków.

W jaki sposób tworzona jest klasyfikacja generalna? Przy tworzeniu klasyfikacji generalnej pod uwagę są brane cztery najlepsze wyniki w jednym mieście (stąd warunkiem sklasyfikowania jest start w minimum czterech biegach). Punktowane są miejsca, nie czasy. Za pierwsze miejsce zawodnik otrzymuje 1 punkt, za drugie – 2 punkty, za trzecie – 3 punkty, (…), za setne – 100 punktów itd. Zawodnik, który zdobędzie najmniejszą liczbę punktów – wygrywa. Indywidualnie najlepszy w naszym Teamie okazał się Sebastian Bereszyński, zaraz za nim Rafał Grabski, Jakub Ohly i Adrian Zeidler. Panowie w swoich kategoriach wiekowych uplasowali się wysoko, gdyż wszyscy zmieścili się w pierwszej 11 klasyfikacji. Szczegółowe wyniki zamieszczone są poniżej w tabelach. Gratulujemy wytrwałości i życzymy dalszych sukcesów.