Witamy na oficjalnej stronie Danflor Team

III PĘTLA KROSOWA GRODZISKIEGO KLUBU BIEGACZA

W ubiegłą niedzielę nasi zawodnicy wzięli udział w III Pętli Krosowej Grodziskiego Klubu Biegacza. Jest to bieg na dystansie 7 km - start odbył się w miejscowości Zdrój k. Grodziska Wlkp. W biegu wzięło udział blisko 130 zawodników.

Trasa była bardzo wymagająca - zawodnicy biegli leśnymi ścieżkami.

Jeśli chodzi o wyniki to jak zwykle nasi sportowcy spisali się na medal ! Złoty medal ! Pierwsze miejsce zajął Bartosz Majorczyk z wynikiem 00:26:11. Na drugim miejscu na podium stanął Maciej Chojnacki z wynikiem 00:26:47, natomiast Rafał Grabski zajął piąte miejsce osiągając czas 00:28:11.

W biegu nie zabrakło zawodników z sekcji hobby. Kinga Bereszyńska dobiegła do mety na 76. miejscu (II miejsce w kategorii junior).

Zawodnikom gratulujemy świetnych wyników ! Czekamy na kolejne wydarzenia. Przed nami XXIV Bieg Opalińskich w Opalenicy !